Dodacie podmienky


Vaše objednávky sú vybavované do 3 pracovných dní, pri výrobkoch ktoré sú skladom. 


Pri platbe vopred sú objednávky vybavované po pripísaní platby na účet.


Osobné prevzatie tovaru na adrese Staničná 18. Ľubochňa.

Toto prevzatie si dohodnite vopred na tel. 0904 985 273 alebo e-mailom allek@allek.sk


Všetky výrobky uvedené skladom sú v danej chvíli v internetovom obchode sú dostupné. (Ak by sa náhodou stalo, že objednaný tovar nie je možné zaslať, okamžite o tomto stave budete informovaný e-mailom alebo telefonicky)


Každá objednávka je dôkladne zabalená. Ak by ste náhodou pri dodaní zistili, že je balík viditeľne poškodený, zásielku nepreberajte a obratom tento stav oznámte na tel čísle 0904 895 273 alebo na e-mail allek@allek.sk.com dohodneme sa na ďalšom postupe.


Pokiaľ by vám tovar z akýchkoľvek dôvodov nevyhovoval, môžete ho poslať do 14 pracovných dní späť aj s oznámením o vrátení tovaru, kópiou faktúry a číslom vášho účtu kam zaslať peniaze. Vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave. 


Toto sa nevzťahuje na individuálnu objednávku podľa vášho zadania napríklad ak si objednáte vankúš podľa vami zadaných rozmerov alebo vami zadanej farby a podobne... 


Za odskúšanie vankúša sa považuje niekoľko minútové ľahnutie si na vankúš ,, nie na ňom spať celú noc,,. Takýto vankúš sa už nedá opätovne vrátiť do ponuky a bude vám vrátený späť.    


Záruka sa vzťahuje na každý tovar podľa platných zákonov. Pri reklamácii pošlite výrobok späť s popisom závady a kópiou faktúry tovar vám bude vymenený alebo vám budú vrátené peniaze.Balík dobierka 2. trieda

                                                               

Dobierka na adresu:  

Balík do 5kg - 4,80€        

Balík do 10kg - 5,80€  

   

Dobierka na poštu:

Balík do 1kg - 3,30€  

Balík do 5kg - 3,60€        

Balík do 10kg - 4,60€    

Balík 2. trieda


Balík na adresu platba vopred:  

Balík do 5kg - 4,00€                      

Balík do 10kg - 5,00€    

                  

Balík na poštu platba vopred:

Balík do 1kg - 2,50€

Balík do 5kg - 2,80€

Balík do 10kg - 3,80€

 

Objenávky nad 10kg budú rozdelené na 2 a viac balíkov a za každý balík bude účtované poštovné podľa taríf Slovenskej pošty!