• Strappy cubes 0.JPG
  • White ľanový obrus - Copy.JPG
  • allek.sk - Copy.jpg

O mne.

 

Vítam Vás na stránkach ALLEK. 

 

Mám rada textilnú a odevnú tvorbu. Okrem toho sa venujem zdravej výžive a turistike.  V blogu postupne nájdete články aj k tejto tematike. Od týchto mojich záujmov sa odvíjajú aj výrobky v eshope. Mám rada praktické veci ktoré sa dajú opätovne čo možno najdlhšie používať. 

 

Vyrábam veci ktoré väčšinu v našej domácnosti aj používame. Takže väčšina výrobkov je overená a funguje v bežnom živote.

Pri jednom surfovaní po internete a hľadaní nových inšpirácií vo svete zdravej výživy som natrafila na vankúše plnené špaldovými a pohánkovými šupkami.

Toto ma oslovilo pretože celozrnnú špaldovú múku som vtedy používala už dosť dlho a krátko na to vznikol obchod zo Zdravými vankúšmi. Tieto vankúše sa dnes tešia veľkej obľube. 

No keďže som sa v minulosti (dá sa povedať, že od malička) venovala šitiu, neostalo len pri vankúšoch.

Zaradením ľanových obliečok do ponuky pre pohánkové a špaldové vankúše ma tento materiál oslovil a rozhodla som sa venovať mu väčšiu pozornosť. 

V ponuke už dnes nájdete ľanové oblečenie aj bytové doplnky.

Ľanové oblečenie má dnes vo svete čoraz viac priaznivcov a môžem to potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti. Pretože toto oblečenie si nachádza priaznivcov už aj v našej rodine. Takže som sa rozhodla vytvoriť z tohto prírodného materiálu niečo pekné a nositelné na bežné dni. Všetky kúsky oblečenia sú ručne vyrábané na objednávku. To znamená, že každý kus je originál. 


Dúfam, že Vás moje výrobky oslovia. Dávam si záležať na tom aby boli kvalitné. 

Po stránke kvalitného ušitia, ale aj zloženia materiálu z ktorého sú ušité.

Budem rada ak si medzi nimi nájdete ten svoj :)