O mne.

 

Vítam Vás na stránkach ALLEK
 

Uprednostňujem ručné práce, ktoré si človek sám s radosťou vyrába.

 

Mám rada textilnú a odevnú tvorbu. Okrem toho sa venujem zdravej výžive a turistike.


V blogu postupne nájdete články aj k tejto tematike.


Od týchto mojich záujmov sa odvíjajú aj výrobky v eshope. Mám rada praktické veci ktoré sa dajú opätovne čo možno najdlhšie používať. 


Vyrábam veci ktoré väčšinu v našej domácnosti aj používame. Takže väčšina výrobkov je overená a funguje v bežnom živote.


Pri jednom surfovaní po internete a hľadaní nových inšpirácií vo svete zdravej výživy som natrafila na vankúše plnené špaldovými a pohánkovými šupkami.


Okamžite ma to oslovilo pretože celozrnnú špaldovú múku už dosť dlho používam a krátko na to vznikol obchod zo Zdravými vankúšmi.


Tieto vankúše sa dnes tešia veľkej obľube. 


No keďže som sa v minulosti (dá sa povedať, že od malička) venovala šitiu, neostalo len pri vankúšoch.


Dúfam, že vás moje výrobky oslovia. Dávam si záležať na tom aby boli kvalitné. Po stránke kvalitného ušitia, ale aj zloženia materiálu z ktorého sú ušité.


Zaradením ľanových obliečok do ponuky pre pohánkové a špaldové vankúše ma tento materiál oslovil a rozhodla som sa venovať mu väčšiu pozornosť. 


V ponuke nájdete ľanové oblečenie ktoré má dnes vo svete čoraz viac priaznivcov a už to môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti. 


A toto oblečenie si nachádza priaznivcov aj v našej rodine. Takže som sa rozhodla som sa vytvoriť z tohto prírodného materiálu niečo pekné a nositeľné na bežné dni.


Všetky kúsky oblečenia sú ručne vyrábané na objednávku. To znamená, že každý kus je originál. 


V ponuke sú aj ručne vyrábané bytové doplnky z ľanových a bavlnených materiálov. 


Budem rada ak si medzi nimi nájdete ten svoj :)

​​​​​​​